Актуально


Наприкінці 2011 року ДКНІІ, кінець-кінцем, затвердило "Державну цільову науково-технічну програму використання в органах державної влади програмного забезпечення з відкритим кодом на 2012-2015 роки". Проте план заходів цієї довгоочікуваної програми виявився таким, що наші фахівці схопились за голову... Наводимо коментарі до "Таблиці завдань та заходів" державної програми, статті наших фахівців, та висновок з цьлого приводу Громадської Ради при ДКНІІ, що спеціально засідала 18 січня з цього приводу…

Звідний аналіз Відкритий код Протокол


Що таке UAFOSS?


UAFOSS (УАВВПЗ, Українська Асоціація Користувачів та Розробників Вільного та Відкритого Програмного Забезпечення) створена з метою об’єднання всіх, хто зацікавлений у розвитку Вільного та Відкритого Забезпечення в Україні.
Мета організації: захист прав користувачів та виробників ВВПЗ в Україні, антимонопольна діяльність, розвиток конкурентного, відкритого і прозорого ринку ІТ-послуг у нашій державі.
Читати далі…


ЗАХОДИ ТА ВИСТАВКИ

 

Всеукраїнська конференція розробників і користувачів вільного програмного забезпечення OSDN Conference 2011

Київ, 1 жовтня.

Напрямок конференції: ВПЗ в Бізнесі та гос.секторі, ВПЗ в освіті та науці.

Інформація про конференцію: http://conference.osdn.org.ua/ru/about/
Читати далі…


Актуальні теми


Розділ присвячено актуальному офіційному листуванню UAFOSS з державними організаціями з приводу визнання та просування Вільного/Відкритого програмного забезпечення, Відкритих стандартів та Вільної/ Відкритої інтелектуальної власності взагалі…
Тут можна ознайомитись з офіційними документами, що були розробелні та передані до відповідних за тематиками державних органів.
Читати далі…


ВПЗ у вищих закладах освіти України


ВПЗ у вищих закладах освіти України.
Пропонуємо фіксувати опубліковані факти використання ВПЗ у вищих закладах освіти в цілому і їх підрозділах (факультетах, кафедрах) з метою отримання загальної картини і відслідковування її розвитку.

Читати далі…


Контакти


Контакти (включно група розробки законопроекту ВВПЗ)
* Україна, Київ, вул. Срібнокільська 2-А, офіс 90-91. (044)5748665
Mail + All Forms: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Читати далі…