Що таке UAFOSS?
(для тих, хто НЕ ЛЮБИТЬ читати довгі тексти)
UAFOSS (УАВВПЗ, Українська Асоціація Користувачів та Розробників Вільного та Відкритого Програмного Забезпечення) створена з метою об’єднання всіх, хто зацікавлений у розвитку Вільного та Відкритого Забезпечення в Україні.
Мета організації: захист прав користувачів та виробників ВВПЗ в Україні, антимонопольна діяльність, розвиток конкурентного, відкритого і прозорого ринку ІТ-послуг у нашій державі.
Цілі діяльності:
- Консолідація розробників та користувачів ВВПЗ, зокрема – з метою взаємного посилення і забезпечення можливості виконання проектів на базі ВВПЗ вищого організаційного рівня;
- Надання повноцінної можливості використання Відкритого ПЗ в державному секторі та бізнес-секторі;
- Створення можливостей для безперешкодного розповсюдження Вільних та Відкритих економічних моделей;
- Забезпечення зв’язку між локальними та міжнародними спілками і громадськими організаціями, які протистоять лобістам жорстко-пропрієтарного підходу до інтелектуальної власності;
- Локалізація та адаптація Вільного (Відкритого) ПЗ, як на базі OSDN.ORG.UA, так і на базі спеціальних проектів;
- Формування організаційної і технічної мережі UAFOSS національного рівня;
- Спеціальні проекти підтримки користувачів Вільного/Відкритого ПЗ;
- Розгортання мережі пошуку замовлень для забезпечення членів української спільноти Open Source участю в структурованих проектах Вільної (Відкритої) форми власності.
Умови вступу:
Фізичні особи, що розділяють мету і завдання UAFOSS – безкоштовно, на базі угоди приєднання. З метою оптимальної організації роботи та розсилок розрізняються користувачі та розробники в мережі UAFOSS.
Юридичні особи: повинні вести або підтримувати проект Вільного/Відкритого ПЗ, що узгоджений з перспективним планом UAFOSS, або вносити членські внески на статутну діяльність UAFOSS.
Що Вам з цього?
Для програмістів – участь у проектах; для IT-менеджерів – місце, де оцінять бізнес-ідеї; для фірм – місце, через яке можна знайти надійного партнера; для політиків – місце, де можна спробувати реально, а не лише балачками, допомогти розвитку високих технологій в Україні (перелік не є вичерпним)…