Що таке UAFOSS?

(для тих, хто НЕ ЛЮБИТЬ читати довгі тексти)

 

UAFOSS (УАВВПЗ, Українська Асоціація Користувачів та Розробників Вільного та Відкритого Програмного Забезпечення) створена з метою об’єднання всіх, хто зацікавлений у розвитку Вільного та Відкритого Забезпечення в Україні.

 

Мета організації: захист прав користувачів та виробників ВВПЗ в Україні, антимонопольна діяльність, розвиток конкурентного, відкритого і прозорого ринку ІТ-послуг у нашій державі.

 

Цілі діяльності:

  • Консолідація розробників та користувачів ВВПЗ, зокрема – з метою взаємного посилення і забезпечення можливості виконання проектів на базі ВВПЗ вищого організаційного рівня;
  • Надання повноцінної можливості використання Відкритого ПЗ в державному секторі та бізнес-секторі;
  • Створення можливостей для безперешкодного розповсюдження Вільних та Відкритих економічних моделей;
  • Забезпечення зв’язку між локальними та міжнародними спілками і громадськими організаціями, які протистоять лобістам жорстко-пропрієтарного підходу до інтелектуальної власності;
  • Локалізація та адаптація Вільного (Відкритого) ПЗ, як на базі OSDN.ORG.UA, так і на базі спеціальних проектів;
  • Формування організаційної і технічної мережі UAFOSS національного рівня;
  • Спеціальні проекти підтримки користувачів Вільного/Відкритого ПЗ;
  • Розгортання мережі пошуку замовлень для забезпечення членів української спільноти Open Source участю в структурованих проектах Вільної (Відкритої) форми власності.

 

Умови вступу:

Фізичні особи, що розділяють мету і завдання UAFOSS – безкоштовно, на базі угоди приєднання. З метою оптимальної організації роботи та розсилок розрізняються користувачі та розробники в мережі UAFOSS.

Юридичні особи: повинні вести або підтримувати проект Вільного/Відкритого ПЗ, що узгоджений з перспективним планом UAFOSS, або вносити членські внески на статутну діяльність UAFOSS.

 

Що Вам з цього?

Для програмістів – участь у проектах; для IT-менеджерів – місце, де оцінять бізнес-ідеї; для фірм – місце, через яке можна знайти надійного партнера; для політиків – місце, де можна спробувати реально, а не лише балачками, допомогти розвитку високих технологій в Україні (перелік не є вичерпним)…