Вільні програми для Windows

Ми пропонуємо ознайомитися з світом вільних програм, і сподіваємося, що ви оцініте якість наданих продуктів. На цьому компакт-диску зібрані лише вільне програмне забезпечення з правом використання вдома й у офісах, школах і університетах — будь де. Вільна ліцензія дозволяє необмежене копіювання, поширення та модифікацію без обов’язкових ліцензійних відрахувань.
Читати далі……
 

KNOPPIX-UA

це проста і невибаглива до апаратних ресурсів операційна система, а також збірка вільних GNU/Linux програм, які працюють без інсталяції, завантажуючись з CD/DVD і не вимагає наявності жорсткого диску.
Читати далі……
 

OpenOffice.org - UA

Вільний офісний пакет із відкритими вихідними кодами! Наявний для багатьох різних платформ: - Microsoft Windows - Linux, Unix, FreeBSD, Solaris - Mac OS X.
Читати далі……
 

SUSE Linux Enterprise Desktop 10

Cистема Linux рівня підприємства для настільних комп’ютерів! Встановлення та налагодження SUSE Linux проходить в графічному режимі під керуванням системи YaST без необхідності ручного конфігурування та глибоких знань ОС Linux.
Читати далі……
 

Приєднуйтесь до кращих вільних ігор від LINUX-GAMERS.NET

live.linuX-gamers.net – спеціалізований дистрибутив Linux ігрової напрямленості, оформлено як диск LiveDVD, що сам завантажується. До комплекту увійшли 13 кращих вільних ігор для Linux (9 з них мають багатокористувацький режим)
Читати далі……