Звернення від UAFOSS до директорів українських фірм, що збирають та впроваджують комп’ютерну техніку

 

Шановні панове!

В 2007 році заплановано вступ України до Всесвітньої Торгівельної Організації (ВТО).

Попри всі вигоди в сенсі міжнародної торгівлі – для місцевих фірм, що займаються збиранням комп’ютерної техніки та впровадженням рішень автоматизації, це означатиме принаймні дві речі:

1) різке посилення переслідування винних у використанні "контрафактного ПЗ" (зокрема і в основному – ПЗ великих пропрієтарних фірм, як-от Microsoft, Adobe, Corel, тощо) з боку міжнародних та європейських приватновласницьких спілок а також юридичних представників західних компаній різного штибу;

2) повномасштабний вихід на український ринок західних виробників комп’ютерних систем, які випускають не десятки або сотні – а сотні тисяч "корпусів" на місяць.


В цих умовах наша Асоціація пропонує придивитися до Вільного/Відкритого програмного забезпечення, як до фактору, який може зберегти Ваш бізнес.

Застосувавши Вільне/Відкрите ПЗ, Ви зможете як позбавитись від будь-яких юридичних претензій, так і суттєво знизити вартість власної продукції.

 

Вільне/Відкрите ПЗ має ту саму функціональність, що і "пропрієтарне" (приватновласницьке), яким Ви нині користуєтесь.

Але Вільне/Відкрите ПЗ має зовсім інший тип ліцензії.

Згідно Вільної ліцензії, Ви можете розповсюджувати таке ПЗ у будь-якій кількості копій, використовувати його для будь-яких потреб, і навіть модифікувати.

З другим етапом акції "Технологічне повстання" – наші менеджери БЕЗКОШТОВНО передадуть Вам велику кількість якісного ПЗ – від офісних і ділових програм до тримірних ігор, які підтримують OpenGL.

Ми пропонуємо Вам оцінити ці програми, взяти участь в осінніх акціях нашої Асоціації, і отримати постійну лінійку Вільного/Відкритого програмного забезпечення з нашою підтримкою.

Ви можете навіть замовити операційну систему з власним логотипом.

 

Оцініть переваги Вільної ліцензії та Вільних програмних продуктів!

Скористайтесь нашими рекламними можливостями в 9 масових органах друку для реклами власної продукції!

Захистіть власний бізнес – вступайте до UAFOSS!

 

З надією на плідне співробітництво –

менеджмент UAFOSS