Exh_OSDN_2007_Main_INFO_Ukr.pdf

255 K

FOSS & Linux Solutions / OSDN Conference 2007

Тематична виставка:

"Вільне/Відкрите програмне забезпечення – для всіх"

 

24-27 жовтня 2007, Виставкова зала ТПП України, Київ, вул. Велика Житомирська, 33
http://www.fossexpo.kiev.ua

В 2007 році UAFOSS виводить конференцію OSDN (Open Source Developers Network), що проводиться в Києві шостий рік поспіль і в якій постійно бере участь до 250 – 300 осіб – на новий організаційний рівень.

Цю ініціативу пов’язано із рядом факторів.

По-перше – із значним збільшенням потенційного ринку навколо послуг Відкритого/Вільного ПЗ.

По-друге – із тим, що переслідування користувачів неліцензійного ПЗ останніми роками стало значно більш жорстким, відповідно до позиції пропрієтарних (тих, які виробляють "закрите" ПЗ) фірм на місцевому ринку.

По-третє – з роботою зі структурування мережі UAFOSS. Адже наше нагальне завдання на ближчого рік – півтора – це відкриття представництв у всіх регіонах України з метою створення надійної мережі підтримки користувачів FOSS (Free/OpenSource software, або ж "Відкритого/Вільного програмного забезпечення" (ВВПЗ)), що потрібно також і для дистриб’юції продуктів і послуг ВВПЗ по всій країні.

По-четверте – з катастрофічною ситуацією в держсекторі України, де про Відкрите/Вільне ПЗ практично невідомо, в той час як "пропрієтарні" програми інформатизації через ряд причин виконати фізично неможливо.

В 2007 році, окрім власне професійної конференції, ми плануємо також провести як ряд тематичних заходів з метою популяризації ідеї широкого використання ВВПЗ в державному секторі і секторі освіти, так і пояснювальні та загальноосвітні заходи, розраховані на найширший спектр споживачів інформаційних послуг.

Саме з останнім аспектом пов’язане те, що на тематичну виставку (а виставка з такою тематикою відбувається в Україні вперше, і, за нашими прогнозами, займе в країні місце більш формалізованих закордонних Linuх-виставок за рахунок залучення найбільш професійно підготовленої спільноти у межах країни) – ми запрошуємо не лише розробників програмного забезпечення, а і провідних постачальників комп’ютерного "заліза". З лише однією умовою: запуску і демонстрації виключно програмного забезпечення класу FOSS (ВВПЗ).

При цьому для нас є особливо цікавими фірми-розробники, які могли б продемонструвати цілісні тематичні рішення (інформаційні системи та обладнання для державного сектору, бізнесу, цивільної мережі міста, освіти, забезпечення приватності інформації, тощо.)

А для фірм-дистриб’юторів UAFOSS готовий надати як Вільне програмне забезпечення, яке б продемонструвало потужність сучасної комп’ютерної техніки, так і вихід на регіональну мережу дистриб’юції і підтримки Відкритих/Вільних програмних і програмно-апаратних рішень. Останній аспект особливо зацікавить виробників обладнання бізнес-класу та професійного класу.

Перелік пропозицій і пакетів для експонентів виставки, учасників конференції, а також учасників спеціальних заходів "Днів Linux у Києві", що супроводжуватимуть конференцію, Ви можете отримати  адресою: www.fossexpo.kiev.ua

 
Пропонуємо обговорити бажання та умови Вашої участі у заходах!

З повагою – Оргкомітет Конференції OSDN та виставки "FOSS & Linux Solutions"

 

ПЕРЕЛІК ТЕМАТИЧНИХ ЗАХОДІВ, ЩО ПЛАНУЮТЬСЯ

 

 • VI Конференція OSDN (Open Source Developers Network) — 27 жовтня (11-00 - 18-00)
 • Виставка "Відкрите/Вільне програмне забезпечення для всіх" — 24-27 жовтня (відкриття – 24 жовтня о 13 год.)— Виставковий зал Торговельно-промислової палати (ТПП) України
 • Тематична конференція "Вільне/Відкрите ПЗ в державному секторі" (попередня реєстрація, доступ за запрошеннями) – конференц-зал ТПП;
 • Тематична конференція "Вільне/Відкрите ПЗ в освіті" (попередня реєстрація, доступ за запрошеннями + вільний доступ для відвідувачів виставки за наявності вільних місць) –конференц-зал ТПП; 
 • Презентація "Вільні/Відкриті офісні програми та мультимедійне ПЗ для користувачів" (вільний доступ для відвідувачів виставки) – конференц-зал ТПП;
 • "Експрес-курси Linux для користувачів" (вільний доступ для відвідувачів виставки) – конференц-зал ТПП; 
 • Семінар "Забезпечення приватності та безпеки даних на базі Вільного/Відкритого ПЗ" – конференц-зал ТПП;
 • Презентації та прес-конференції фірм, що беруть участь у виставці — 25 - 27 жовтня, – конференц-зал ТПП; 
 • Програма "Запрошення до UAFOSS_BIZ" – наданя учасникам виставки можливості переговорів по взаємодію з мережею регіональних представництв UAFOSS та підприємств – корпоративних членів UAFOSS;
 • Ініціатива UAFOSS "Ліцензійне Вільне ПЗ за ціною піратського" – 24-27 жовтня, Виставковий зал ТПП; 24-27 жовтня, київські фірми, що розповсюджують апаратне забезпечення і ПЗ; 
 • Ініціатива UAFOSS "Ліцензійне Вільне ПЗ – на обладнанні учасників виставки" (для кожного з учасників виставки UAFOSS підбирає системне, ділове та ігрове ПЗ, яке максимально повно розкриває можливості обладнання учасника виставки, і допомагає встановити таке ПЗ на виставкове обладнання. Встановлене ПЗ передається учасникам виставки безкоштовно.)
 • Ініціатива UAFOSS "Вільні комп’ютерні ігри і Відкриті тримірні інтерфейси" – встановлення UAFOSS 3-D ігр та інтерфейсів користувача з підтримкою OpenGL на обладнанні учасників виставки.
 • Ініціатива UAFOSS "Підтримка розробників оригінального Вільного ПЗ в Україні"– безкоштовне надання місця на стенді UAFOSS та проведення конкурсу на кращу софтверну розробку серед українських розробників ПЗ – приватних осіб.

Внутрішні заходи UAFOSS

 • Звітньо-виборна конференція UAFOSS – конференц-зал ТПП, під час проведення виставки (захід для членів Асоціації)
 • Створення первинного Кола Довіри UAFOSS (обмін цифровими відкритими ключами) – конференц-зал ТПП, під час проведення виставки (захід для членів Асоціації).

 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!