V. Коротка історія релізів даного документу

 До версії 2 включно – попередні релізи для широкого обговорення

Версія 2: перший реліз для розповсюдження з урахуванням близько 80 змін за результатами широкого обговорення.

Версія 2а: – додано графічний матеріал, уточнено дані щодо ліцензії BSD.

Версія 3: додано відповіді на другий реліз зауважень ГНЕУ (від 03(?).01.2003 за номером 16/3-13). Введено історію релізів документу. Відповідно змінено нумерацію розділів.

Версія 4: доповнений Розділ II з урахуванням висновків на законопроект всіх зацікавлених міністерств та відомств, а також ситуації на початок червня 2003 року. Враховано зауваження Міністерства юстиції щодо норм оформлення документу та Кабінету Міністрів щодо повноважень Кабінету Міністрів. Введено спеціальний розділ, присвячений висновку Кабінету Міністрів від 7 березня 2003 року. Розширено Розділ VII. Використано додаткові ілюстративні матеріали. Суттєво доповнений Коментар 7, внесено уточнення до низки інших коментарів.

Версія 4: виправлено близько 20 прикрих похибок друку.

Версії 5 та 6: введено спеціальний розділ, присвячений експертним оцінкам Асоціації правників України від 10 вересня 2003 року. Внесено зміни до Коментаря 30.

Версія 7 (поточна): проведено часткове оновлення інформації та посилань. Текст ввідної частини адаптовано до кардинальних змін актуальної версії законопроекту (від 16.05.2005р.), яка виноситься на розгляд Верховної Ради.

 Previous Next