SUSE Linux Enterprise Desktop 10

Cистема Linux рівня підприємства для настільних комп’ютерів!

Використовуючи SUSE Linux Enterprise Desktop 10 Ви можете позбутись традиційних ліцензійних платежів, і підписатись на отримання оновлень та послуг в обсязі, необхідному для ведення Вашого бізнесу.

SUSE Linux Enterprise Desktop 10 може бути встановлений на ПК разом з ОС Windows і під’єднуватись до змішаних мереж, підтримуючи роботу з популярними службами LDAP каталогу, включаючи MS Active Directory та Novell eDirectory.

СКОРОТІТЬ ВИТРАТИ І ДОЗВОЛЬТЕ КІЛЬКОМ ОПЕРАЦІЙНИМ СИСТЕМАМ СПІВІСНУВАТИ

Годі платити гроші за базові інструменти офісной роботи!
SUSE Linux Enterprise Desktop 10 містить повний комплект офісного ПЗ, Інтернет-браузер, інструменти для коллективної взаємодії, програму обміну повідомленнями та багато іншого.
Користувачам сподобається потужний пошуковий механізм настільної системи Beagle, який зможе швидко знайти необхідну інформацію в документах всіх популярних форматів, поштових скриньках та в архівах програм обміну повідомленнями.
Новий графічний інтерфейс та тривимірні ефекти для робочого столу, що працюють за допомогою графічної системи XGL, надають можливість користувачам швидше звикнути до операційної системи Linux, перетворюючи роботу на задоволення.

ЛЕГКО ВСТАНОВИТИ, СКЛАДНО ЗЛАМАТИ

Встановлення та налагодження SUSE Linux проходить в графічному режимі під керуванням системи YaST без необхідності ручного конфігурування та глибоких знань ОС Linux.
Компонент AutoYaST дозволяє встановлювати ситему автоматично без втручання користувача, що кардинально спрощує процесс розгортання та базового налагодження настільних Linux-систем.
В разі розгортання SUSE Linux на ПК в межах всієї інфраструктури додаткова система ZENworks Linux Management дозволяє Вам централізовано контролювати робочі місця, встановлювати оновлення ПЗ та проводити апаратно-програмну інвентаризацію.
Система AppArmor створює ефективний та простий у використанні брандмауер для ПЗ Linux, що захищає операційну систему від можливих небеспечних змін в коді чи конфігураціях ПЗ, наприклад, вірусами чи хакерами.
Брандмауер SUSE Firewall дозволяє за допомогою простих налагоджень захистити робоче місце від порушень з боку мережі.