ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРАВА

 

Це ліцензійна угода між Вами та Українською асоціацією розробників і користувачів Вільного/Відкритого програмного забезпечення (далі – "УАВВПЗ" або "UAFOSS"), про використання програмного забезпечення та супутніх матеріалів, які розглядаються як єдиний комплект.
Встановлення, запуск, копіювання і поширення програмного забезпечення на переданому Вам носії означає згоду з усіма умовами цієї ліцензії. У разі незгоди з умовами ліцензії, Ви не маєте прав на встановлення, запуску, копіювання і поширення даного програмного забезпечення

Вільна ліцензія

Ця ліцензія, на відміну від більшості власницьких (пропрієтарних) ліцензій, які захищають здебільшого права компанії-правовласника – захищає права користувачів Вільного/Відкритого програмного забезпечення, тобто Ваші права.


1.1 Більшість програм у складі переданого Вам носія розповсюджуються під Вільними/Відкритими ліцензіями GNU GPL, GNU LGPL, BSD, якщо не зазначено інше.

Ви маєте право на:

  • використання для будь-яких цілей
  • вивчення
  • модифікацію
  • поширення та розповсюдження
  • отримання зиску від послуг з налаштування, документування, або налагодження цього програмного забезпечення.


У випадку внесення змін (модифікації) до початкового коду цього програмного забезпечення, Ви повинні зберігати інформацію про всіх попередніх авторів цього програмного забезпечення.
У разі розповсюдження (поширення) Вільного програмного забезпечення Ви не маєте права змінювати ліцензію чи будь-які умови вільних ліцензій.
1.2 Збірка програмного забезпечення (цифровий носій) може включати в себе інше (пропрієтарне або змішаних типів) програмне забезпечення третіх сторін, що розповсюджується на умовах Їх власних ліцензій.

Список програмного забезпечення, що не підпадає під умови Вільних (Відкритих) ліцензій, знаходяться у "Нотатках до випуску" на носії з відповідним програмним продуктом.

Якщо якась з програм або програмних компонент розповсюджується під іншою, ніж Вільна/Видкрита ліцензією (це можуть бути, наприклад, пропрієтарні драйвери до відеокарт) – Ви отримаєте відповідне попередження, проте ми гарантуємо, що Ви також маєте право на встановлення такого програмного забезпечення, яке гарантоване виробником відповідного апаратного забезпечення у Вашому комп’ютері.

1.3 Програмне забезпечення може включати документацію, яка створена УАВВПЗ, та документацію третіх сторін.
1.3.1 Документація, яка створена УАВВПЗ розповсюджується на умовах вільної ліцензії FDL. Умови використання документації наведені на початку кожного екземпляру документації.
1.3.2 Документація, яка створена третіми сторонами розповсюджується
на умовах їх власних ліцензій. Ліцензії додаються чи умови використання документації наведені на початку кожного екземпляру документації.
1.4 У разі незгоди з умовами пропрієтарної ліцензії на програмне забезпечення чи документацію, ви маєте право використовувати Вільне/Відкрите програмне забезпечення та вільну документацію за винятком "пропрієтаного" програмного забезпечення та відповідної документації.
1.5. Якщо У Вас виникли юридичні проблеми із встановленням або використанням цього програмного забезпечення – зверніться до юридичного відділу UAFOSS ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Обмежена гарантія

Це програмне забезпечення та документація розповсюджується для загального призначення. УАВВПЗ та треті сторони повідомляють, що незважаючи на проведену роботу, у даному програмному забезпеченні можуть бути помилки. Ми просимо Вас повідомляти про виявлені помилки задля пришвидшення випуску нових, кращих версій цього програмного забезпечення.

2.0. Все програмне забезпечення, що поставляється UAFOSS (УАВВПЗ) – поставляється на відповідно промаркованих цифрових носіях. UAFOSS (УАВВПЗ) не надає жодних гарантій щодо програмного забезпечення, випущеного на носіях, на яких не стоїть помітка "UAFOSS", "Published by UAFOSS" ("Надруковано УАВВПЗ") "Created by UAFOSS" ("Зроблено УАВВПЗ"), або аналогічна за змістом.
2.1 Програмне забезпечення та документація постачаються "як є", та мовою оригіналу.
2.2 УАВВПЗ не несе будь-якої відповідальності за якість програмного забезпечення, яке розповсюджується під вільними ліцензіями; не відповідає за будь-яку можливу шкоду, пряму або не пряму, заподіяну в результаті використання цих продуктів; не гарантує відповідності документації.
2.3 УАВВПЗ гарантує заміну офіційно придбаних носіїв інформації з виробничими дефектами протягом 90 днів з моменту отримання носія.
2.4 УАВВПЗ гарантує протягом трьох років з моменту публікації носія за першою вимогою покупця надати вихідні коди вільного програмного забезпечення за ціною носія та витрат на копіювання та доставку носія до покупця.
2.5 Гарантійні зобов’язання та відповідальність за якість "пропрієтарних" (інших, ніж Вільні/Відкриті) програмних продуктів несе їх виробник. Порядок відповідальності визначається відповідною ліцензією угодою. 

Права інтелектуальної власності та торгові марки

3.1 Інтелектуальні права на програмне забезпечення і документацію належать їх авторам і охороняються законодавством України та відповідними міжнародними угодами про авторське право.3.2 Всі права на торгівельну марку UAFOSS, УАВВПЗ, УАСОПО, та на відповідні логотипи належать УАВВПЗ.3.3 Всі права на торгівельні марки третіх сторін належать їх власникам.

Додаткові умови

4.1 УАВВПЗ бере на себе зобов’язання по підтримці користувача лише у рамках Угоди про Технічну Підтримку.
4.2 Спірні питання, що виникають під час виконання умов угоди, розв’язуються шляхом переговорів.
4.3 У разі недосягнення згоди спірне питання передається на розгляд відповідного суду України.

 

 

 

seo new york